Eiropas čempionāta kvalifikācija telpu futbolā. Latvija - Spānija

Eiropas čempionāta kvalifikācijā telpu futbolā Latvija šovakar Jelgavā cīnās ar spēcīgo Spānijas valstsvienību.

Latvijas valstsvienība pret pasaules titulētāko izlasi Spāniju laukumā tā īsti nespēja atraisīties – jau pirmajā minūtē septiņkārtējie Eiropas čempioni panāca 2:0, turklāt vēlāk vairākas reizes tieši mūsējie pieļāva tik muļķīgas kļūdas, ka meistarīgie spāņi tādas dāvanas nevarēja laist vējā. Puslaika izskaņā beidzot realizējām savu iespēju un atpūtā 1:8. Otrā puslaika lielāko daļu latvieši centās spēlēt ar pieciem laukuma spēlētājiem, taču vēlreiz atslēgt spāņu vārtus neizdevās, gluži otrādi – spāņi vien palielināja pārsvaru – 1:12 pārliecinoša uzvara viesiem.

Intervija - Germans Matjušenko, Latvijas telpu futbola valstsvienības spēlētājs

Šī bija Latvijas izlases lielākā sagrāve pret spāņiem – iepriekš lielākais zaudējums bija 1:9. Neskatoties uz zaudējumu, latvieši saglabā cerības kvalificēties uz Eiropas čempionātu – nākamās spēles jau aprīlī.