Latvijas hokeja virslīga. HK "Liepāja" - HK "Olimp/Venta 2002"

Daudz sīvāk ritēja cīņa Liepāja, kur vietējais klubs uzņēma vicelīderus «Olimp/Venta 2002». Pirmajās 20 minūtēs vienīgos vārtus guva «Liepājas» aizsargs Romāns Nekļudovs. Savukārt otrajā periodā laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja Klāvs Planics, panākot 2-0 kurzemnieku labā. Trešajā periodā «Olimp» jau visiem spēkiem metās atspēlēties, un tas viņiem arī beigās izdevās. Vispirms Fjodors Jarovinskis atguva vienus vārtus, bet pamatlaika pēdējā minūtē Lauris Bajarūns spēja panākt neizšķirtu 2-2. Nācās spēlēt pagarinājuma. Tā 20. sekundē «Olimp» atkal raidīja ripu vārtos, taču vārtu guvums netika fiksēts. Tomēr jau pēc pusotras minūtes, izmantojot vairākumu, tas pats Bajarūns izrāva «Olimp» dramatisku uzvaru ar 3-2.