Latvijas hokeja virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Prizma/IHS"

Acīmredzot pēc vakardienas spēles, kurā ar 5-2 uzvarēja jelgavnieki, atkārtotam duelim vairāk spēja bija saglabājuši «Zemgales» hokejisti. Pirmā perioda sākums gan neko tādu neliecināja, jo Prizmas spēlētāji centās turēt līdzi mājinieku piedāvātajam tempam. Tiesa, izmantojot skaitlisko vairākumu, «Zemgales» labā vārtus guva Artūrs Homjakovs, bet pēc tam izcēlās ierinda atgriezušais Roberts Jekimovs. Otrajā trešdaļā skaists solo ar metienu vārtu stūrī padevās «Prizmas» kapteinim Armandam Bērziņām. Likās sāksies intriga. Taču – nē. Burtiski ar dažu minūšu intervālu jelgavnieki sabēra trīs ripas rīdzinieku vārtos, un uz tablo jau 5-1. «Prizma» veica vārtsargu maiņu, tomēr līdz perioda beigām, gūstot savus otros vārtus spēlē Homjakovam, kā arī Vladislavam Adeļsonam, rezultāts jau bija 7-1. Pēdējais periods jau kļuva par formalitāti. Tomēr «Zemgale» vēl divas reizes radīja ripu viesu vārtos un izcīnīja vieglu uzvaru pār Prizmu ar 9-1.

Intervija - Vladislavs Adeļsons, «Zemgale»/LLU uzbrucējs

Šīs dienas panākums ļāva Zemgales komandai jau priekšlaikus- trīs kārtas pirms pamatturnīra beigām - nodrošināt sev 1.vietu.