Latvijas sieviešu basketbola līga. LU – "Liepāja/LSSS"

Latvijas sieviešu basketbola līgā šodien savā starpā tikās komandas, kas visticamāk cīnīsies par otro vietu aiz TTT Rīga, proti, Latvijas Universitāte un «Liepāja»/LSSS. Līdzšinējā bilance abām vienībām bija identiska – trīs uzvaras un tikpat zaudējumi. Cīņas pirmajā pusē labā veicās liepājniecēm, kuras ieguva vadību ar 19-10. Periodiski studentes atpalicību samazināja, taču tik pat ātri kurzemnieces to atjaunoja. Īsi pirms lielā pārtraukuma Universitātes basketbolistēm beidzot izdevās panākt neizšķirtu 38-38. Otrā puslaika sākumā iniciatīva piederēja mājiniecēm. Tagad jau liepājniecēm bija viņas jāķer. Trešās ceturtdaļas beigās studentes panāca + 12. Bet pēdējā ceturtdaļā LU ieguva 20 punktu vadību, ko vairs nevarēja atspēlēt. Tādējādi studentes guva vērtīgu uzvaru ar 84-67. Viņu rindās visvairāk 21 punktu iekrāja Vanesa Jasa.

Intervija - Vanesa Jasa, LU aizsardze

Pēc panākumu Latvijas Universitāte pakāpās uz otro vietu, bet liepājnieces ieņem trešo pozīciju.