Latvijas volejbola čempionāts. "Biolars/Jelgava" – "Jēkabpils Lūši"

Latvijas volejbola čempionāta pusfinālā sērijā jau pirmajā spēlē Jēkabpilī varēja manīt, ka «Biolars/Jelgava» komandai ir bijis vairākus mēnešus ilgs treniņprocesa un spēļu pārtraukums. Arī šodien atbildes cīņā savā laukumā «Biolars» piekāpās «Lūšiem» trijos setos. Mājinieki neko nespēja padarīt daudz trenētākajiem jēkabpiliešiem. Vienlaikus viesiem nebija nepieciešams spēlēt par visiem 100%, lai sasniegtu kāroto. Pa setiem jelgavnieki iekrāja 11, 17 un 12 punktus. Var droši apgalvot, ka viesiem tā bija visnotaļ viegla pastaiga pirms fināla. Līdz ar to «Lūšiem» uzvara visā sērijā ar 2-0.

Intervija - Jānis Medenis, «Jēkabpils Lūši» uzbrucējs

«Jēkabpils Lūšu» pretinieks Latvijas čempionāta finālā noskaidrosies RTU/”Robežsardze/Jūrmala” un Daugavpils Universitāte/”Ezerzeme”  komandu duelī.