Latvijas telpu futbola virslīgas spēles

Latvijas telpu futbola virslīgā aizvadītajā kārtā lielāko uzmanību, protams, piesaistīja līdervienību duelis – pirmajā vietā esošā «Petrow/Jelgava» pret otrajā vietā esošo «Jēkabpils Lūši/Ošukalns» futbolistiem. Līdz šim jelgavnieki bija visas spēles uzvarējuši, tomēr šoreiz jēkabpilieši izrādījās pārāk ciets rieksts. Gūstot divu vārtus jau pirmajā puslaikā, kad izcēlās Vadims Atamaņukovs un Dmitrijs Kuzmins. Pēc pārtraukuma komandas apmainījās ar vieniem gūtajiem vārtiem. Un līdz ar to jēkabpilieši pārspēja līderus ar 3-1. Vēl vienā spēlē tikās «Rabas» un Daugavpils «Lokomotīves» futbolisti. Lai arī favorīti bija rīdzinieki daugavpilieši spēja izrādīt nopietnu pretestību. Turklāt rabiešiem atkal radās problēmas ar momentu realizāciju. Pirmā puslaika vidū beidzot Artjoms Koļesņikovs atslēdza «Lokomotīves» vārtus. Minimāls pārsvars saglabājās līdz pat otrā puslaika izskaņai, kad Romāns Rožkovskis beidzot guva otros vārtus rīdzinieku labā. Spēle tā arī noslēdzās, un «Rabas» guva uzvaru ar 2-0.