V.I.P. 22. februāris. Fināls

Uģis Joksts aicina skatītājus uz finālspēli, kurā spēles prieku, azartu un labu erudīciju apliecinās divas pieredzējušas komandas. Kapteiņi daktere Ilze Pētermane un topošais arborists Kalvis Amantovs.

Dalībnieki:

Ilze Pētermane – komandas kapteine. Ikdienas ārsta darbs jau daudzus gadus paiet Rīgā, bet sirdī liepājniece. Brīvo laiku pavada pie dabas, dodas tuvākos vai tālākos ceļojumos, aizraujas ar grāmatu lasīšanu. Lielu darbu un enerģiju iegulda lauku mājās Liepājas pusē, kurās sapņo ar ģimeni pavadīt vecumdienas.

Agnese Šmite ir kapteines kursa biedrene. Agnesei patīk dažādas erudīcijas spēles un garas pastaigas dabā. Interesējas par mūziku, literatūru un kino, arī sportu. Patīk ceļot, īpaši pa Itāliju. Ir studenšu korporācijas «Varavīksne» biedre. 

Mārtiņš Ķesteris ir liepājnieks, gids, valodu skolotājs, bet šobrīd visbiežāk tramvaja vadītājs un procesu vērotājs, kuram patīk ceļot un kurš cer to darīt vēl daudz un tālu. Jo vairāk zina, jo vairāk saprot, ka daudz ko nezina, bet tas dzīvi padara interesantāku.


Kalvis Amantovs ir komandas kapteinis, dzīvo Cēsīs. Šobrīd apgūst arborista arodu, pirms pandēmijas hobija līmenī nodarbojās ar dīdžejošanu. Intereses – mūzikas klausīšanās, vinila ierakstu kolekcionēšana, kino skatīšanas, sports un ceļošana.

Edgars Dzenis – kapteiņa palīgs un draugs. Darbojas IT sfērā kā programmētājs, nesen nomainījis Rīgu pret dzīvi laukos. Patīk sports – spēlē galda tenisu un skvošu un interesējas par rollerderbiju.

Kristaps Liepiņš – kapteiņa palīgs un kolēģis. Sertificēts arborists, mīl dabu, hobiji – makšķerēšana un pārgājieni. Interesē politika un ekonomiskie procesi. Atpūšas, skatoties zinātniskās fantastikas filmas.

Komentāri

Kategorijas