V.I.P. 15. februāris. Otrais pusfināls

Komandu kapteiņi šoreiz būs ārste Ilze Pētermane un IT profesionālis Uldis Žimants. Komandas meklēs atbildes uz jautājumiem par Siguldu, Cēsīm, Brazīliju, «Eoliku» un arī Vilhelmu Purvīti.

Dalībnieki:

Ilze Pētermane – komandas kapteine. Ikdienas ārsta darbs jau daudzus gadus paiet Rīgā, bet sirdī liepājniece. Brīvo laiku pavada pie dabas, dodas tuvākos vai tālākos ceļojumos, aizraujas ar grāmatu lasīšanu. Lielu darbu un enerģiju iegulda lauku mājās Liepājas pusē, kurās sapņo ar ģimeni pavadīt vecumdienas.

Agnese Šmite ir kapteines kursa biedrene. Agnesei patīk dažādas erudīcijas spēles un garas pastaigas dabā. Interesējas par mūziku, literatūru un kino, arī sportu. Patīk ceļot, īpaši pa Itāliju. Ir studenšu korporācijas «Varavīksne» biedre. 

Mārtiņš Ķesteris ir liepājnieks, gids, valodu skolotājs, bet šobrīd visbiežāk tramvaja vadītājs un procesu vērotājs, kam patīk ceļot un kurš cer to darīt vēl daudz un tālu. Jo vairāk zina, jo vairāk saprot, ka daudz ko nezina, bet tas dzīvi padara interesantāku.


Uldis Žimants – komandas kapteinis. Pēc nodarbošanās ir IT profesionālis un komandu saliedētājs. Mūžīgi kaut ko meklē. Maina hobijus ar regularitāti reizi 10 gados. Pavasarī tika nodēvēts par pandēmijas influenceri un jo vecāks paliek, jo vairāk sevi nolēmis salauzt.

Edgars Ražinskis ir kapteiņa draugs. Profesionālā līmenī darbojas dažādos ar tūrismu saistītos projektos Rīgas plānošanas reģionā. Beidzot ir uzsācis studijas nozarē, kas tiešām aizrauj – kultūras un sociālajā antropoloģijā. Par hobijiem uzskata futbolu, lasīšanu un būšanu dabā. 

Gatis Zamurs ir kapteiņa draugs. Interesējas par politiku un priecājas par Džo Baidena uzvaru. Krāj pastkartes un neēd ķirbjus, nemāk atbildēt uz jautājumu «Kā iet?».

Komentāri

Kategorijas