Virslīgas turnīrs telpu futbolā. "Raba" – "Petrow/Jelgava"

Pēc vairāku mēnešu pauzes atsācies virslīgas turnīrs telpu futbolā. Vieni no līderiem «Petrow/Jelgava» futbolisti viesos Salaspilī tikās ar «Rabas» spēlētājiem. Pirmais puslaiks pagāja līdzīga cīņa, kur neviena no komandām nespēja gūt vārtus. Situācija mainījās otrajā puslaikā. Viss sākās ar epizodi, kad «Petrow» uzbrukums beidzās ar rikošetu no «Rabas» futbolistu ielidoja savos vārtos. Jau pēc dažām minūtēm Miks Babris guva otros vārtus «Petrow» labā. Tad bumba trešo reizi atrada ceļu «Rabas» vārtos. Kad pēc izgājiena divi pret vienu Germans Matjušenko guva ceturtos vārtus, pēdējās 6 minūtēs «Raba» nomainīja vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. To izmantoja pretinieki, un Miks Babris uzstādīja spēles beigu rezultātu – 5-0 «Petrow» labā.

Intervija - Miks Babris, «Petrow/Jelgava» futbolists

Uzvara ļauj «Petrow» futbolistiem saglabāt līderu godu, bet «Raba» paliek ceturtajā vietā.