Latvijas hokeja Virslīga. HK "Olimp/Venta 2002" - HK "Dinaburga"

Latvijas čempionātā otro dienu pēc kārtas tikās HK "Olimp/Venta 2002" un HK "Dinaburga" hokejisti. Turpina Normunds Melderis.

Pēc vakardienas pārliecinošās 8-1 «Olimp» hokejistu uzvaras šodienas spēlē jau savā laukumā Piņķos, uzvarētāji spēja gūt atkārtotu uzvaru. Atšķirībā, ja dienu iepriekš viss jau bija skaidrs spēles vidū, šoreiz «Dianburgas» vienības lika nedaudz nopietnākus šķēršļus līderu panākumam. Tiesa, jau pirmajā periodā «Olimp» guva trīs vārtus, kad izcēlās Sandis Grīnbergs, Gatis Sprukts un Kirils Goloha. Tas arī mazināja «Olimp» motivāciju, un otrās trešdaļas sākumā daugavpilietis Sergejs Meļņikovs vienus vārtus atguva. Ilgu laiku saglabājās rezultāts 3-1, un tomēr pēdējā periodā Krists Apsītis uzstādīja spēles gala iznākumu – «Olimp» uzvara ar 4-1. Pēc panākuma olimpieši palielināja pārsvaru pār otrajā vietā esošo «Zemgali» līdz trim punktiem, bet konkurentiem gan ir vēl četras spēles rezervē.