Pasaules čempionāts hokejā

Pēc Starptautiskās Hokeja federācijas lēmuma visu pasaules čempionātu aizvadīt Rīgā, nākamais solis sakārtot juridisko pusi, jo pagaidām Latvijai spēkā ir tikai līgums par vienas apakšgrupas spēļu rīkošanu. Preses konferencē informējot par turnīra norisi, apstiprināja Panorāmas un Sporta Studijas sižetos jau iepriekš pausto informāciju, ka raugoties no epidemioloģiskās situācijas, nav izslēgta skatītāju līdzdalība. Par to lems aprīļa beigās. Kā arī valdības papildus finansiālo iesaisti, kas būs paredzēts, lai pielāgotu Olimpisko sporta centru čempionāta vajadzībām.

Intervija - Edgars Severs, IZM sporta departamenta vadītājs

Starptautiskā federācija segs lauvas tiesu no izmaksām. Tas ietvers arī viesnīcu un Arēnas Rīga īri, kā arī covid testēšanu čempionāta dalībniekiem. Nule kā aizvadītajā U-20 čempionātā Kanādā, covid testēšanā IIHF iztērēja vairāk nekā 1 miljonu eiro.

Intervija - Aigars Kalvītis, Latvijas Hokeja federācijas prezidents

Jau rītdien čempionāta rīkotāji tiksies ar Latvijas Olimpisko komiteju un valdības pārstāvjiem, lai vienotos par sadarbības uzsākšanu par olimpiskā centra pielāgošanu. Laika nav daudz, bet darbu gan, jo pēc 3,5 mēnešiem Rīgai jābūt gatavai uzņemt pasaules čempionātu.