Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" - "VEF Rīga"

Abu Latvijas basketbola līderu duelis Ventspilī sākās ar mājinieku ofensīvu, kas ļāva ventspilniekiem ātri iegūt 8 punktu pārsvaru. Tomēr nekur tālu vefieši viņu neatlaida. Otrās ceturtdaļas vidū notika izšķirošais lūzums un jau vadības grožus ieguva rīdzinieki. Vienubrīd viņiem jau bija plus 10 punkti. Puslaiks beidzās 50-44 viesu labā.

Trešajā ceturtdaļā rīdzinieki spēja palielināt pārsvaru līdz 13 punktiem. Tomēr mājinieki nepadevās liktenim, un spēja to samazināt līdz 4 punktiem, un intriga atjaunojās. Taču ne uz ilgu laiku, jo pēdējā 10 minūtē VEF atkal ātri iekrāja 10 punktu rezervi, ko ventspilniekiem vairs tā arī neizdevās dzēst. Līdz ar to uzvaru ar 99-87 svinēja VEF Rīga basketbolisti. Viņu rindās Mišels Kaisers guva 28 punktus. Uzvara ļāva vefiešiem ar 14 panākumiem 16 spēlēs nostiprināties grupas pirmajā vietā, bet Ventspils 10 uzvarām 14 spēlēs ir otrie.