Eiropas sieviešu basketbola līga, "TTT Rīga" - "Nika"

«TTT Rīga» basketbolistes spēles sākumā biežāk kļūdījās, zaudēja cīņā par bumbām un neizmantoja savas iespējas, kas pēdējā brīdī pastiprinātajai Krievijas Premjerlīgas komandai ļāva pārņemt mača iniciatīvu un iegūt minimālu vadību. Lielāko pārsvaru iegūstot pirmā puslaika beigās +7. Otrajā puslaikā «TTT Rīga» joprojām sagādāja grūtības cīņa par bumbām. Tomēr to kompensēja ar agresivitāti. Tas deva rezultātus. Pretiniecēm piezīmes krājās vairāk un šo mirkli izmantoja rīdzinieces, lai atgūtu vadību spēlē. Tas neapstādināja Nikas basketbolistes, kas uz mirkli atguva vadību. Pēdējā ceturtdaļā «TTT Rīga» ieguva pat 9 punktu pārsvaru, bet viešņas prata atgriezt intrigu. Nepilnas 30 sekundes līdz pamatlaika beigām «TTT Rīga» bija viena punkta pārsvars. Uzbrukumā pret Džesiku Tomasu pārkāpa noteikumus. Svarīgā brīdī Tomasa trāpīja abus metienus, panākot 71:68. Viešņas ar metienu no distances centās izlīdzināt rezultātu, bet metiens bija neprecīzs un «TTT Rīga» saglabā perfektu bilanci Eiropas Sieviešu līgā.

Intervija - Mārtiņš Gulbis, «TTT Rīga» galvenais treneris

Nākamā spēle Eiropas Sieviešu basketbola līgā pēc divām dienām pret Viļņas basketbolistēm.