Baltijas volejbola līga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - "Pärnu" VK

Jauno gadu sekmīgi sākuši RTU/”Robežsardze/Jūrmala” volejbolisti, kas šodien svinēja otro uzvaru pēc kārtas. Ja vakardienas panākums 3-0 pret Tallinas Tehnisko universitāti bija zināmā mērā pašsaprotams, tad šodien gaidīja cietāks rieksts – Pērnavas klubs, kuru trenē Latvijas valstsvienības treneris Avo Kēls, bet sastāvā spēlē arī trīs mūsējie – Toms Švāns, Atvars Ozoliņš un Kristaps Platačs. Švāns ar Ozoliņu arī bija galvenie punktu krājēji viesu rindās. Tomēr šoreiz pretī lieliski darbojās visa «Robežsardzes» komanda, kas izrādījās izšķirošais faktors. Ļoti produktīva trīs uzbrucēju spēle, ko papildināja arī ukraiņu cēlāja Vitālija Ščitkova lieliska darbība, izrādījās daudz spēcīgāks arguments. Gandrīz visu laiku esot vadībā, pirmo setu mājinieki pabeidza 25-22 savā labā. Otrajā - pārsvars bija pat lielāks, un Pērnavas klubs setā guva 19 punktus. Tikai trešā setā vidū mūsējie nonāca zināmā «bedrē», un viesi ieguva četru punktu vadību. «Robežsardzes» volejbolisti spēja gan ātri panākt izlīdzinājumu, un setu atkal noveda līdz uzvarai ar 25-23. Visā mačā pelnīts panākums ar 3-0.

Intervija - Ingars Ivanovs, RTU/”Robežsardze/Jūrmala” libero

Intervija - Atvars Ozoliņš, «Parnu» VK uzbrucējs

Uzvara trijos setos ļāvusi «Robežsardzes» volejbolistiem pakāpties uz ceturto vietu - aiz Sāremā, Tartu un Jēkabpils komandām.