Latvijas hokeja virslīga. HS "Riga" 5:7 HK "Dinaburga"

18. minūtē HS «Riga» atklāja spēles rezultātu, Verneram Fricbergam pārspējot Uldi Čalpu daugavpiliešu vārtos. Turpinājumā abas vienības pa reizei katra guva divus vārtus pēc kārtas.

2.perioda sākumā Vladislavam Barkovskim un Iļjam Olonovam panākot 2:1 daugavpiliešu labā, bet līdz spēles 36. minūtei Danielam Mūrniekam un Anrī Ravinskim atgūstot minimālu pārsvaru rīdziniekiem - 3:2. «Dinaburgas» spēlētājs Olonovs trešdaļas beigās atguva līdzsvaru uz tablo, nokārtojot sev pašam dubli - 3:3.

3.perioda sākumā Ernests Azarevičs atguva vadību Latgales klubam - 4:3. «Rīgas» hokejisti atkal atbildēja ar diviem vārtu guvumiem pēc kārtas 5:4, visam izšķiroties pēdējās astoņās minūtēs, kurās trīs bezatbildes ripas pretinieku cietoksnī raidīja «Dinaburga» - 7:5.