V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

Dalībnieki:

Ivo Krumholcs – komandas kapteinis, Latvijas Radio raidījuma «Ļieliskais piecinieks» vadītājs un viens no izveidotājiem. Ja Latvijā piešķirtu Spēļu maģistra grādu, tad, iespējams, viņš būtu pirmais, kas to pelnījis.

Jānis Barbans – ģeogrāfs, vairākkārtējs «Lieliskā Piecinieka» čempions, Ģeogrāfu Mafijas biedrs. Stāsta, ka tieši pateicoties viņam, Ģeogrāfu komandas parasti svin nozīmīgas uzvaras erudīcijas spēlēs. Ierasti sniedz pārdomātas un precīzas atbildes.

Edgars Apse – vairākkārtējs «Lieliskā Piecinieka» čempions, citos erudīcijas turnīros piedalās ar vienā komandā ar Ivo, ko sauc «Stikla Kalns». Abi bieži saprotas no pusvārda.


Gints Rasa – Latvijas Erudītu līgas komandas kapteinis. Ogrēnietis, pēc izglītības bibliotekārs, bet strādā ar informācijas tehnoloģijām saistītās jomās. Labprāt spēlē šahu un citas galda spēles, prāta spēļu veterāns ar gandrīz divdesmit piecu gadu stāžu.

Viktors Insbergs – nācis no Stendes, strādā Talsu novada pašvaldībā. Ģeogrāfu mafijas vecbiedrs. Stāvējis pie pirmo klātienes krustvārdu mīklu konkursu un Latvijas Erudītu līgas dibināšanas šūpuļa. Devīze – arī grūtībās un problēmās saskatīt gaišo pusi. Prāta spēles ir viņa dzīvesveids kopš augstskolas laikiem. 

Rudolfs Benze – jelgavnieks, pensionēts mežierīcības inženieris, ar prieku nododas triju mazbērnu pieskatīšanai. Vaļasprieki – prāta spēles, krustvārdu mīklas; siltajā sezonā – orientēšanās sports amatiera līmenī.

Komentāri

Kategorijas