Handbols. Latvijas izlase – Virslīgas izlase

Gan Latvijas izlase, gan Virslīgas klubu izlases spēlētāji veselības drošības dēļ dzīvo tā saucamajā burbulī. Izlasē pašlaik vēl nav visi vadošie spēlētāji, kuri pievienosies nākamnedēļ. Tas vienlaikus paver iespējas sevi parādīt citiem.

Intervija - Sandris Veršakovs, Latvijas izlases galvenais treneris

Vakar izlase pārspēja pretiniekus ar 40-24. Un arī šodien aina bija līdzīga. Izlase ātri ieguva 5-1 vadību. Tiesa, samērā drīz Virslīgas handbolisti spēja panākt neizšķirtu. Turpinājumā gan bija jūtams izlases spēlētāju labāka fiziskā sagatavotība. Puslaiks beidzās 24-17. Otrajā puslaikā izlases treneris ļāva izspēlēties visiem kandidātiem, un gandrīz visi arī guva pa vārtiem. Rotācija būtiski nepasliktināja situāciju laukumā un izlase droši soļoja pretī uzvarai, bet Virslīgas spēlētāji izskatījās manāmi paguruši. Otrā puslaika 10.minūtē tika sasniegta 10 vārtu starpība, bet tad komandas jau šķīra 14 vārti. Savukārt spēle noslēdzās ar Latvijas izlases uzvaru ar 45-31. Valstsvienības labā  8 vārtus guva Nils Kreicbergs, bet pa sešiem - Dmitrija Petuhova un Endija Kušnera kontā. Atzīmēsim, ka Latvijas izlasi Eiropas atlases ciklā tagad gaida divas spēles ar Itālijas izlasi.

Pirmā no spēlēm pret Itāliju notiks 7. janvārī viesos. Bet atbildes cīņa risināsies pēc trim dienām Valmierā.