piektdiena, 2. decembris

Vārda dienas: Sniedze, Meta

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

Labdarības koncerts. «Nāc līdzās Ziemassvētkos»

Skaistais ikgadējais notikums – labdarības koncerts «Nāc līdzās Ziemassvētkos!» – par spīti situācijai, kādā nonākusi visa pasaule, šogad notiek Ventspils koncertzālē «Latvija». Un kaut arī zālē šoreiz nebūs neviena skatītāja, uz skatuves kāps bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām, lai kopā ar populāriem, bet galvenais – sirsnīgiem, atsaucīgiem un mīlošiem māksliniekiem nestu prieku ikviena televīzijas skatītāja sirdī!

Koncerta muzikālais vadītājs komponists Jānis Strazds kopā ar koncerta dalībniekiem Ziemassvētku noskaņās dzīvojis jau no augusta, kad radošā nometnē Saulkrastos tika izlolota šī koncerta programma. Smeldzīgas, pārdomu rosinošas, gaišas un priecīgas – tādas būs koncerta 100 minūtes, kurās dzirdēsim un redzēsim talantīgos un īpašos bērnus un jauniešus muzicējot kopā ar pianistiem Reini Zariņu un Agnesi Egliņu, dziedātājām Ilonu Bageli, Evitu Zālīti, Lauru Teivāni, Marlēnu Keini, Katrīnu Dimanti, Aminatu, dziedātājiem Lauri Reiniku, Ati Zviedri un Juri Vizbuli. Bet sitaminstrumentālista Ernesta Mediņa apdarinātā «Carol of the Bells» ļaus ieskanēties arī koncertzāles ērģelēm un pasaulē lielākajām klavierēm. 

Koncertā iegūtos līdzekļus fonds «Nāc līdzās!» izmantos bērnu un jauniešu ar īpašām vajadzībām talantu tālākai attīstībai un popularizēšanai.