EHF Kauss, Dobeles Tenax - Sanktpēterburgas "Ņeva"

Pēc vakardienas pirmās spēles, kurā diezgan stabili uzvarēja «Ņevas» handbolisti ar 31-23, šodien «Tenax» izredzes atspēlēties ar vismaz 9 vārtu starpību likās ļoti nereālas. Spēles sākumā minimālu vadību ieguva viesi. Tomēr pamazām iespēlējās arī dobelnieki un drīz panāca izlīdzinājumu. Turpinot tādā pat garā, bet pieļaujot mazāk kļūdas nekā vakar, «Tenax» handbolisti jau paši izvirzījās vadībā. Puslaika beigās Krievijas klubs gan mazliet «iedzina», bet, atpūtā ejot, rezultāts bija 15-14 dobelnieku labā. Pēc pārtraukuma viss turpinājās iepriekšējās sliedēs – varēja just, ka viesi vairāk domā par uzvaru divu spēļu summā, nekā šovakar, un laida laukumā arī rezervistus. Tā «Tenax» panāca 4 vārtu pārsvaru. Taču pēdējās minūtēs «Ņevas» handbolisti panāca izlīdzinājumu. Pēdējais uzbrukums  bija «Tenax», un Māris Veršakovs 3 sekundes pirms beigu sirēnas izrāva «Dobelei» uzvaru ar 30-29. Divu spēļu summā ar 7 vārtu pārsvaru uzvara tomēr tika Sanktpēterburgas vienībai.

Intervija - Māris Veršakovs, «Tenax» handbolists

Līdz ar to Eiropas kausu sezona «Tenax» ir noslēgusies, un tagad atliks koncentrēties uz Latvijas un Baltijas līgas turnīriem.