Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšana vīriešiem un 4x6km stafete sievietēm

Pasaules kausa 3. posmā Hohfilcenē iedzīšanā vīriešiem Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ar trim kļūdām šaušanā stāvus spēja pakāpties par sešām vietām augstāk un finišēja 30.vietā vairāk nekā divarpus minūtes aiz uzvarētāja. Teju nevainojamas sacīkstes ar perfektu šaušanu aizvadīja Francijas biatlonisti Kantēns Fijons-Majē un Emiljēns Žaklēns, kuri izcīnīja dubultuzvaru, bet trešais finišēja sprinta uzvarētājs norvēģis Juhaness Dāle, kurš divreiz kļūdījās ugunslīnijā.

4x6 kilometru stafetē sievietēm uzvarēja Norvēģijas komanda, otrajā vietā Francija, bet dramatiskā cīņā par bronzu Elvīra Ēberga finišā bija ātrāka par vācieti Denīzi Hermani un 3.vietu izcīnīja Zviedrijas biatlonistes.