Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Liepāja" – BK "Ogre"

«Liepājas» un «Ogres» komandu duelis bija principāls no tabulas viedokļa, jo tās atradās turpat blakus, un liepājnieku uzvaras gadījumā viņi panāktu «Ogres» basketbolistus. Spēli veiksmīgāk ar 8-0 izrāvienu sāka viesi. Tomēr itin drīz mājinieki panāca izlīdzinājumu. Tad kādu laiku vadība svārstījās uz abām pusēm, bet otrajā ceturtdaļā jau vadību ar 7 – 9 punktiem ieguva kurzemnieki. Lūzuma brīdis notika trešajā ceturtdaļā, kad jau «Ogres» vienībai izdevās gūt 11 punktus pēc kārtas un panākt neizšķirtu, bet pēc tam jau pašiem iegūt vadības grožus. Pēdējās 10 minūtēs viesu pārsvars mainījās no 10 līdz 2 punktiem, tomēr tuvāk «Liepājas» klubs viņiem netika. Līdz ar to svarīgu uzvaru ar 78-73 svinēja «Ogres» basketbolisti. Viņu rindās pa 18 punktiem guva Uģis Pinete un Andrē Valkers, bet 16 Kristapa Dārgā kontā. Uzvara ļāva ogrēniešiem nostiprināties Latvijas grupas trešajā vietā, bet no liepājniekiem viņus tagad šķir jau divas uzvaras.