Latvijas hokeja virslīga. "Zemgale/LLU" - "Olimp"

«Zemgales» hokejisti bija uzsākuši virkni uzvaru sēriju, ko izdevās turpināt arī šodien pret turnīra formālajiem līderim – «Olimp». Spēles pirmajos divos periodos izpaudās jelgavnieku pārākums ātrumā un trenētībā. Izdevības viņiem bija, bet ilgu laiku neizdevās gūt vārtus. Visbeidzot  otrā trešdaļas vidū pēc labas saspēles Roberts Jekimovs panāca 1-0 «Zemgales» labā. Pavērsiens notika pēdējā trešdaļā, kad iniciatīvu pārņēma jau «Olimp», un vairāk darba radās mājinieku vārtsargam Rihardam Cimermanim, ar ko tas lieliski tika galā. Apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām skaists reids ar lielisku metienu vārtu stūrī izdevās Kristapam Roķim, kurš guva otros vārtus jelgavnieku labā. Spēle beigās «Olimp» nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas neko nemainīja, un «Zemgales» hokejisti guva vērtīgu uzvaru pār ar rezultātu 2-0.

Intervija - Roberts Jekimovs, HK «Zemgale»/LLU uzbrucējs

Uzvara ļāva «Zemgales» hokejistiem pakāpties uz otro vietu, aiz «Olimp». Turklāt jelgavniekiem ir vēl trīs spēles rezervē.