Latvijas telpu futbola izlase aizvada treniņus

Telpu futbola izlase pirmajos treniņos jau darbojas teju pilnā sastāvā, šīs futbolistiem būs retās iespējas sevi parādīt laukumā, jo Latvijas čempionātu LFF vakar apturēja līdz ārkārtas situācijas beigām.

Intervija - Germans Matjušenko, Latvijas telpu futbola izlases uzbrucējs

Intervija - Artūrs Šketovs, Latvijas telpu futbola izlases galvenais treneris

«Covid saslimšanas gadījumu dēļ divās komandās jau vienreiz apturēja čempionātu. Tāpēc pēc tam bija neritmisks kalendārs . Ne visi varēja trenēties, bija arī saslimšanas citos klubos, liels mīnuss izlasei.»

Bez vairākiem ierastajiem līderiem Latvijas izredzes pret Eiropas ranga līderi Spāniju neuzlabo. Mazu skandālu radījis fakts, ka Šketovs uz izlasi izsaucis Igoru Labutu, kurš tika turēts aizdomās par spēļu rezultātu ietekmēšanu pagātnē, bet valstsvienībā nav un nebūs u-19 izlases kapteiņa Renāra Šķestera-Kambalas.

Intervija - Artūrs Šketovs, Latvijas telpu futbola izlases galvenais treneris

«Federācija jau atvianojās klubam un futbolistam, es pats personīgi arī atvainojos Renāram. Man tāda pieredze ir pirmo reizi manā ilgajā izlases karjerā. Ceru, ka vēlāk Renārs vēl palīdzēs izlasei. Latvija uz Spāniju dosies svētdien, bet spēle pret spēcīgāko pretinieku vēsturē jau otrdien.»

Komentāri

Kategorijas