UEFA telpu futbola ČL spēle "Petrow" - "Lučenec"

UEFA telpu futbola Čempionu līgas kvalifikācijas spēlē Latvijas čempionvienība "Petrow" pagarinājumā ar 3:4 piekāpās Slovākijas klubam "Lučenec". No Jelgavas ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Petrow/Jelgava futbolistu debijas mača pret Slovākijas čempioniem sākās ar to, ka jau 9 sekundē viesi ieguva tiesības uz 6 metru soda sitienu, tomēr duelī ar viesu futbolistu Rafaelu pārāks bija mūsu vārtsargs Igors Labuts. Tomēr 7.minūtē viesi beidzot izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Peters Serbins. Diezgan drīz savu vārtu teica Maksims Seņs un panāca izlīdzinājumu. Līdz pārtraukumam gan vadībā atkal atguva Lučeņec, pretinieku labā izcēlās Antons Brunovskis. Otrā puslaika sākumā savus vārtus tomēr guva jau minētais Rafaels un rezultāts kļuva 3-1 viesu labā. Tomēr Petrow nepadevās, un vispirms lielisku reidu ar sitienu vārtos precīzi noslēdza Miks Babris. Spēles beigās mūsējie nomainīja vārtsargu pret 5 laukuma spēlētāju un 6 sekundes pirms finālsirēnas Maksims Seņs burtiski izrāva neizšķirtu 3-3. Nācās spēlēt divreiz 5 minūšu papildlaiku. Tā sākumā vairākkārt izcelties varēja jelgavnieki, tomēr pāris minūtes līdz beigām Lučeņec uzvaras vārtus nodrošināja Peters Serbins. Tādējādi mūsējiem sāpīgs zaudējums cienīgā spēlē.

Intervija - Maksims Seņs, Petrow/Jelgava futbolists

Līdz ar zaudējumu Petrow/Jelgava futbolistiem Čempionu līgas turnīrs ir noslēdzies, bet Slovākijas klubs tagad gaidīs savus pretiniekus 1/16finālā.