Pasaules kausa izcīņa skeletonā vīriešiem

Mēs turpinām ar lieliskiem jaunumiem skeletonā. Brāļi Martins un Tomass Dukuri šodien izcīnīja dubultuzvaru pasaules kausa izcīņas otrajā posmā Siguldā.

Ledus šodien bija ļoti ātrs un daudzi sportisti netika galā ar milzīgo ātrumu. Pirmais trases rekordu laboja vācietis Kristofers Grotērs. Pēc tam viņu par 0,24 sekundēm pārspēja Tomass Dukurs, bet Martins Dukurs nobrauca vēl par 9 sekundes simtdaļām ātrāk. Ceturtais vienu sekundes simtdaļu aiz Grotēra bija Aleksandrs Tretjakovs no Krievijas. Otro braucienu abi brāļi atkal veica izcili – Martins vēl par sekundes simtdaļu uzlaboja trases rekordu un summā apsteidza Tomasu par 0,19 sekundēm. Dukuru dubultuzvara bija ļoti pārliecinoša, jo trešās vietas ieguvējs brits Markuss Vjats Martinam zaudēja 0,94 sekundes, bet nākamo vietu ieguvēji – vairāk nekā sekundi.