Baltijas līga volejbolā. "DU/Ezerzeme" - "Jēkabpils Lūši"

Baltijas līgā "DU/Ezerzeme" uzņēma "Jēkabpils Lūšus". No Daugavpils ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Abu komandu sekmes līdz šim bija atšķirīgas – daugavpilieši samierinājušies ar četriem zaudējumiem, kamēr viesi sešās spēlēs tikuši pie piecām uzvarām. Pirmā seta sākums intrigas ziņā izskatījās cerīgs, jo vadība mainījās te uz vienu, te otru pusi. Seta otrajā pusē jau iezīmējās jēkabpiliešu pārākums, kas deva uzvaru setā ar 25-21. Otrais sets jau sanāca daudz vienkāršāks. Viesi agresīvi servēja, izslēdzot daugavpiliešiem iespēju uzbrukt no pirmā tempa, un rezultāts strauji auga «Lūšu» labā. Tikai seta beigās jēkabpilieši sabremzēja, tomēr tik un tā panākums ar 25-21. Trešajā setā «Lūši» joprojām plaši variēja ar sastāvu, tomēr tas viņu stāvokli nepasliktināja. Bez lielām problēmām viņi noveda setu līdz uzvarai 25-18, bet visā mačā panākums ar 3-0.

Intervija - Vladislavs Blumbergs, «Jēkabpils Lūši» uzbrucējs

Intervija - Mārcis Jirgensons, DU/”Ezerzeme” libero

Uzvara ļāva Jēkabpils komandai apsteigt «Bigbank Tartu» un pakāpties uz otro vietu, bet «Ezerzemes» volejbolisti paliek pēdējā 10.vietā.