EČ atlases turnīrs basketbolā sievietēm. Latvija – Horvātija

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība šovakar aizvada ļoti svarīgu Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēli ar Horvātiju.

Mūsu komandai pēc zaudējuma Vācijai vairs nav kur atkāpties – lai saglabātu izredzes iekļūt finālturnīrā, Latvijas izlasei šovakar nepieciešama uzvara. Ceļš pretī tai tika uzsākts visai pārliecinoši – pirmajā ceturtdaļā mūsu meitenes darbojās droši, precīzi meta no pustālās distances un divreiz iekrāja 13 punktu pārsvaru, bet pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 23:12 savā labā. Otrajā ceturtdaļā horvātietes pilnībā apstājās un rezultāts īsā laikā kļuva graujošs 38:12 mūsu izlases labā, pēc brīža jau 41:14, bet turpinājumā pretinieces spēja samazināt rezultāta starpību un pēc pirmā puslaika Latvijas komanda bija vadībā ar 44:27.