Latvijas hokeja virslīga. HK "Prizma/IHS" 7:4 HK "Dinaburga"

Sākums bija žilbinošs minūtes un 5 sekunžu laikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Vispirms Prizmu vadībā izvirzīja Armands Bērziņš, bet Deniss Berdņiks panāca 1-1. Perioda otrajā pusē izpaudās mājinieku pārsvars meistarībā un pieredzē - Prizma guva 3 vārtus pēc kārtas. Precīzi meta Dāvis Straupe, Ričards Puriņš un Kristaps Riekstiņš. Rīdzinieki vadībā ar 4-1.

Pēc pārtraukuma cerību stars Daugavpils komandai, kas panāca 2-4. Turpinājums gan neizdevās Prizma guva divus vārtus un pēc 2. trešdaļas Rīgas komanda vadībā ar 6-2.

Trešajā trešdaļā Daugavpils komanda prata gūt divus vārtus, bet tas arī bija viss, viens precīz metiens arī rīdzinieku izpildījumā un Prizmai uzvara ar 7-4.

Intervija - Renāts Vabiščevičs, HK «Dinaburga» uzbrucējs

Pēc uzvaras Prizma turpina cīņu par iekļūšanu labāko četriniekā, bet Dinaburga joprojām nav izcīnījusi nevienu punktu un ieņem pēdējo pozīciju.