Florbola Virslīgas spēle "Līgatne" - "Ķekavas Bulldogs"/NND

Latvijas sieviešu florbola virslīgā šodien trešajā vietā esošās «Līgatnes» florbolistes savā laukumā tikās ar līderēm «Ķekavas Buldogs» spēlētājām. Šajā spēlē daudz kas izšķīrās jau pirmajā periodā, kad ķekavnieces pamanījās gūt trīs bezatbildes vārtus. Pēc tāda sākumā viešņas nomierinājās un spēlē kļuva līdzīgāka. To apliecināja arī otrā perioda rezultāts 1-1. Savukārt pēdējās 20 minūtēs atkal labāk darbojās «Ķekavas» komanda. Vispirms Līga Vancāne, gūstot savus otros vārtus spēlē, panāca 5-1, tad Anna Mūrniece sesto reizi raidīja bumbiņu «Līgatnes» vārtos. Un tikai pēdējā minūtē mājinieces atbildēja ar savu rezultatīvu uzbrukumu. Līdz ar stabilu uzvaru ar 6-2 svinēja «Ķekavas Buldogs» florbolistes.

Intervija - Karīna Saidova, «Ķekavas Buldogs» kapteine

Uzvara ļauj «Ķekavas Buldogs» vienībai nostiprināties pirmajā vietā, bet «Līgatnes» florbolistes saglabāja trešo pozīciju. Tiesa, aizvadīto spēļu skaits komandām ir ļoti atšķirīgs.