Latvijas-Igaunijas basketbola līga. BK "Liepāja" 81:95 "VEF Rīga"

Liepājai arī sezonas otrajā spēlē pret Latvijas čempionvienību «VEF Rīga» klājās grūti – jau spēles pirmajās minūtēs «VEF Rīga» veica izrāvienu 9-0. Līdzīgu pārsvaru «VEF Rīga» saglabāja teju visu ceturtdaļu, turklāt liels spēles laiks arī «VEF Rīga» jaunajam saspēles vadītājam Emīlam Krūmiņm. Otrajā ceturtdaļā BK «Liepāja» savā mājas laukumā atguvās – Roberts Krastiņš trāpīja tālmetienus un mājinieki ātri panāca pat -2. Tiesa līdz atpūtai «VEF Rīga» atguvās iegūstot +10.

Pēc pārtraukuma ar pamatspēkiem laukumā «VEF Rīga» sāka rādīt klasi – vienu brīdi pat pārsniedzot 25 punktu vadību un par uzvarētāju šaubas īsti vairs neradās. Pēdējās minūtēs BK «Liepāja» vēl trāpīja pāris tālmetienus, taču tas spēles uzvarētāju neizšķīra – 95:81 uzvara «VEF Rīga».

Intervija - Kristers Zoriks, «VEF Rīga» aizsargs

Latvijas Igaunijas līgā «VEF Rīga» perfekta bilande 7 uzvaras tikpat spēlēs. «VEF Rīga» šo spēli aizvadīja bez līdera Aigara Šķēles, kurš apslimis, taču par laimi tā esot vienkārša saaukstēšanās.