Latvijas futbola virslīga. "Riga FC" - FK "Metta"

Kārtējo soli pretī trešajam čempiontitulam pēc kārtas spēruši Riga FC futbolisti. Turnīra līderi savā laukumā ar 5:1 sakāva priekšpēdējā vietā esošo «Mettu». Jau 4.minūtē rezultātu atklāja Stefans Paničs, bet pirmā puslaika turpinājumā laukuma saimnieki lielo pārsvaru laukumā nekādi nespēja realizēt, toties pēc pārtraukuma maisam gals bija vaļā. Divus vārtus guva melnkalnietis Stefans Miloševičs, bet pa vieniem Pedrinjo un Rožers, uz ko Metta atbildēja ar Raimonda Kroļļa vārtiem. Riga galvenie konkurenti RFS šodien viesos ar 2:1 uzvarēja Daugavpili un abas līdervienības joprojām šķir deviņi punkti. Līdz ar to Riga komandai titula iegūšanai atlikušajās trīs spēlēs jāiegūst vismaz četrus punktus vai arī jācer uz RFS klupienu kādā no gaidāmajām spēlēm.