Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "LU" - BK "Ogre"

Abas komandas tabulā atradās visnotaļ tuvu, bet jāņem vērā, ka «Ogres» komanda bija aizvadījusi spēles ar favorītiem «VEF Rīga» un «Ventspils», tāpēc šāda situācija bija mānīga. Lai arī jau pirmajā ceturtdaļā ogrēnieši ieguva 9 punktu pārsvaru, līdz lielajam pārtraukumam nekur tālu studenti viņus neatlaida. Puslaiks beidzās 41-36 viesu labā. Galvenie notikumi risinājās trešajā ceturtdaļa, kad «Ogres» vienība ieguva 13 punktu vadību, bet Universitātes galvenais treneris Guntis Endzelis atkārtoti nopelnīja tehnisko piezīmi un bija spiests atstāt arēnu. Viesi drīz panāca arī 22 punktu pārsvaru un mača liktenis bija izšķirts. Jau uzvaras nojausmā viesi atslābinājās, un līdz beigu sirēnai studenti atpalicību samazināja. Tomēr uzvara ar 78-67 tika «Ogre» komandai.

Intervija - Uģis Pinete, BK «Ogre» aizsargs

«Ogres» basketbolistiem tā otrā uzvara četrās spēlēs, bet Latvijas Universitātes vienības kontā ir četri zaudējumi.