Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - "Riga FC"

Iepriekšējos 3 mačus uzvarējušo Jelgavas komandu mēneša laikā atstājuši 7 spēlētāji, bet salīdzinājumā ar iepriekšējo maču sastāvā bija divas izmaiņas. Savukārt Riga FC starta vienpadsmitniekā piecu spēlētāju rotācija. Debiju Virslīgā piedzīvoja Jelgavas aizsargs Jēkabs Šteinburgs.

Jau ar pirmajām sekundēm uz priekšu metās rīdzinieki - 2. minūtē masveidīgu uzbrukumu ar precīzu sitienu no vārtu priekšas noslēdza melnkalnietis Stefans Miloševičs. Riga FC vadībā ar 1-0. Rīdzinieki turpināja uzbrukt taču vairākas standartsituācijas nespēja izmantot.... Pēc Brizolas sitiena ar galvu Jelgavu no vārtu zaudējuma skaistā stilā glāba vārtsargs Vladislavs Kurakins.

Pēc pārtraukuma turpinājās viesu dominance. Lielisku individuālo meistarību nodemonstrēja čehu leģionārs Jakubs Hora un rīdzinieki dubultoja pārsvaru. Tā arī mačs noslēdzās Riga FC uzvara ar 2-0.

Intervija - Elvis Stuglis, «Riga FC» aizsargs

Pateicoties uzvarai rīdzinieki nostabilizējušies 1. pozīcijā, bet Jelgava saglabā septīto vietu.