Latvijas hokeja virslīga. HK "Prizma/IHS" 4 : 5 HK "Mogo/LSPA"

«Mogo» vienība vēl aizvien sevi var saukt par Latvijas čempioniem, lai gan kausu izcīnīja pirms gada. Šogad sezonā HK «Mogo/LSPA» tik labi nesokas – divi zaudējumi, viens pret Olimp, otrs pret Liepāju. Arī Šoreiz pret iepriekš pārliecinoši pieveikto  HK «Prizma/IHS» HK «Mogo/LSPA» neklājās viegli – pirmajā periodā pārsteidzošais 0:2, bet otrās trešdaļas sākumā pēc rezultatīvākā prizmieša Bormaņa vārtu guvuma HK «Mogo/LSPA» treneri izlēma nomainīt Renāru Kazanovu pret Henriju Anču. Tas arī bija lūzuma punkts spēlē – ar Anču vārtos HK «Mogo/LSPA» bija krietni labāki uzvarot spēli 5:4.

Intervija - Jānis Straupe, HK «Mogo» uzbrucējs

Pēc piektās uzvaras septiņās spēlēs HK «Mogo/LSPA» komanda turnīra tabulā panāca abas līdervienības HK «Liepāja» un HK «Zemgale/LLU», visām trim komandām šobrīd desmit punkti.