V.I.P. 5. oktobris

Dalībnieki:

Sandra Vīksna, komandas kapteine, kristiete, aizraujas ar labu literatūru, patīk teātris, auto orientēšanās. Patīk ceļot.

Harijs Cīska, vēsturnieks pēc aicinājuma, bet 25 gadus saistīts ar IT sfēru. Patīk ceļot, kopā ar komandu piedalīties «Prāta spēlēs».

Uģis Ģērmanis, aizrāvies ar prāta spēlēm, cenšas atrast laiku padziļinātai ģeogrāfijas apguvei, interesē rokmūzika un orientēšanās sports.

Kristians Krievāns, komandas kapteinis. Tukumnieks, bet strādā kā vokālais pedagogs Rīgā, Ikšķilē un Lielvārdē. Studē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Patīk pastaigas, dziedāšana, sarunas, galda spēles, riteņbraukšana, opera. Aizraujas ar sociālās dzīves un koncertu organizēšanu.

Kaspars Blekte, nāk no Pierīgas, strādā par kraušanas tehnikas vadītāju. Aizraujas ar straujūdens airēšanu un citām izturības aktivitātēm – orientēšanos, velosipēdu pārgājieniem. Interesē vēsture, ģeogrāfija, kultūra, sports. Iespaidīgākais piedzīvojums ir ekspedīcija pa upi aiz polārā loka Krievijā.

Roberts Veics, studējis ekonomiku, bet strādā IT nozarē. Patīk nodarboties ar skriešanu, piedalījies vairākos maratonos. Aizraujas ar mūziku, gan krājot plates, gan spēlējot basģitāru.

Komentāri

Kategorijas