Dainis Kazakevičs nosauc futbola izlases kandidātus pārbaudes spēlei

Dainis Kazakevičs nosaucis futbola izlases kandidātus pārbaudes spēlei pret melnkalni un UEFA Nāciju līgas mačiem pret Fēru salu un Maltas valstsvienībām. Pirmo reizi valstsvienībai 7 dienu laikā jāaizvada 3 spēles. Plašāk stāsta matīss Timofejevs.

Lai arī debiju pie izlaes stūres Dainis Kazakevičs sāka ar neizšķirtiem pret Andoru un Maltu – izmaiņas kandidātu sarakstā ir nelielas. Salīdzinājumā ar iepriekšējo reizi klāt nākuši tikai 3 spēlētāji.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Par svarīgāko spēli Kazakevičs nosauca maču pret grupas līderi Fēru salu komandu. Kandidātu sarakstā atgriezušies Kristers Tobers no Polijas Ekstraklases kluba «Lechia» un Daniels Ontužāns, kurš šobrīd trenējas ar Minhenes «Bayern» U-23 komandu.

27 kandidātu lokā no iepriekšējās reizes pagaidām nav Igora Tarasova, neskatoties uz to,ka viņš Somijas čempionei «KuPS» ar vārtu guvumu palīdzēja pārspēt Leituvas «Suduvu» un iekļūt UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas izslēgšanas kārtā.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Vienīgais spēlētājs, kurš pirmo reizi izsaukts uz valstsvienību ir Liepājas kluba malējais pussargs Eduards Tīdenbergs.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

Oktobra sabraukumā Latvijas izlasei paredzētas trīs spēles. 7. oktobrī viesos UEFA centralizētā pārbaudes spēle viesos pret Melnkalnes izlasi. Trīs dienas vēlāk Nāciju līgas D grupas mačs izbraukumā pret grupas līderi Fēru salām, bet 13. oktobrī Daugavas stadionā vēl viena Nāciju līgas spēle pret Maltu.

Komentāri

Kategorijas