Mairis Briedis pēc vēsturiskā panākuma Minhenē atgriežas Latvijā

Mairis Briedis ar komandu pēc vēsturiskā panākumā neuzkavējās Minhenē un pēcpusdienā ar privāto reisu devās mājās. Supersērijas čempiona lidmašīna Rīgā piezemējās īsi pirms pulksten trijiem, kur uzvarētāju jau gaidīja tuvinieki.

Intervija - Mairis Briedis, Pasaules boksa supersērijas čempions

Fināla sākums pagāja izlūkošanas režīmā abu bokseru izpildījumā. Nākamajos raundos aktīvāks un ar daudzpusīgāku sniegumu izcēlās Briedis. Dortikoss gan turpināja būt bīstams ringa vidū. Cīņai pietuvojoties 12. raundam, Brieža pārsvars kļuva izteiktāks. Izdevās trāpīt vairākus teicamus sitienus. Uzvarētāju noteica tiesnešu lēmums, kur divi no trim soģiem piešķīra Briedim pārliecinošu uzvaru ar 117:111. Trešā rezultātu kartīte vēstīja par neizšķirtu, kas gan kopējo iznākumu neietekmēja.

Intervija - Mairis Briedis, Pasaules boksa supersērijas čempions

Briedis supersērijas fināla ringu atstāja ar Muhameda Ali trofeju, IBF čempionu jostu un žurnāla «The Ring» jostu. Pēc cīņas - Briedis ar menedžeri apsprieda karjeras nākamo soļus.

Intervija - Mairis Briedis, Pasaules boksa supersērijas čempions

Plašākas svinības pēc Latvijas sporta vēsturē viena no augstvērtīgākā sasnieguma pagaidām nesekos, jo nākamās desmit dienas Briedim ar komandu nāksies pavadīt mājas apstākļos karantīnā.

Komentāri

Kategorijas