Latvijas handbola virslīga. "Celtnieks Rīga" – "Tenax"

Šodien savā starpā tikās divas pēdējo gadu labākās Latvijas handbola komandas "Celtnieks Rīga" pret "Tenax". Pašā galotnē uzvara dobelniekiem, par to Normunds Melderis.

Šai spēlei bija dubulta vērtība, jo tā bija iekļauta gan Latvijas čempionāta, gan Baltijas līgas ieskaitē. Cīņas sākumā nelielā vadībā bija zemgalieši, tomēr puslaika vidū rīdzinieki viņus panāca. Līdz pārtraukumam jau «Celtnieka» handbolisti jau paši ieguva četru vārtu pārsvaru. Pēc pārtraukuma «Celtnieks» turpināja tādā pat garā, un drīz sasniedza lielāko - sešu vārtu vadību - 21-15. Tomēr «Tenax» nepadevās un ar ciešu aizsardzību palēnām sāka laukuma saimniekus iedzīt. Četras minūtes pirms spēles beigām bija neizšķirts. Pēdējās minūtēs labāk jau darbojās dobelnieki, kas beigās izcīnīja smagu uzvaru ar 30-28.

Intervija - Māris Veršakovs, «Tenax Dobele» kapteinis

Baltijas līgā «Tenax» tas ir jau trešais panākums trijās spēlēs, bet «Celtnieks Rīga» pirmā neveiksme turnīrā.