LTFA pašlikvidējas

Jauns pavērsiens Latvijas futbolā. Pašlikvidējusies telpu futbola asociācija, tas noticis šīsdienas kongresā. Kāpēc tā un kādas būs sekas – Matīss Timofejevs.

Latvijas telpu futbola asociācija šī gada 3. jūlijā palika bez ilggadējā prezidenta Vadima Ļašenko, jo viņu ievēlēja par Latvijas futbola federācijas prezidentu. Vēlāk LTFA bija tikai viens darbinieku – tas bija izpilddirektors Jānis Nartišs. Savukārt jau pirms kongresa savas kandidatūras uz valdes locekļa amatu atsauca 4 personas, bet kongresa laikā to izdarīja arī Dmitrijs Zabarovskis.

Darba kārtības galvenais punkts bija organizācijas prezidenta vēlēšanas, bet līdz balsošanai par vienīgo kandidātu Igoru Jaceviču tā arī netika.

Edijs Joksts, kurš pirms kongresa atsauca savu kandidatūru no prezidenta amata, ierosināja LTFA likvidāciju, ja netiks ievēlēts jaunais prezidents. Debašu gaitā izkristalizējās viedoklis par labu LTFA likvidācijai, un par to biedri balsoja vēl pirms prezidenta vēlēšanām.

Par organizācijas likvidāciju balsi atdeva 18 no 22 balstiesīgajiem. Ar to bija gana, lai LTFA izbeigtu savu darbību.

Intervija - Vadims Ļašenko, LTFA bijušais prezidents

Vieni no retajiem, kas balsoja pret likvidāciju bija Nīcas futbola kluba pārstāvji.

Intervija - Janeks Kreitāls, Nīcas novada attīstības biedrības futbola treneris

Šī brīža LFF prezidents Ļašenko sola federācijā izveidot telpu futbola komiteju, kas turpmāk atbildēs par šo sporta veidu. Jau iepriekš LTFA atteicās no tiesībām rīkot sacensības, šo funkciju nododot LFF.

Telpu futbola virslīga sāksies jau šo sestdien.

Komentāri

Kategorijas