Eiropas čempionāts pludmales volejbolā

Pēc vienas dienas piespiedu pauzes šodien ar spēlēm Mārupē turpinājās Eiropas čempionāts pludmales volejbolā. Par Latvijas pārstāvju aizvadītajām spēlēm stāsta Matīss Timofejevs.

Pēc ceturtdienas piespiedu pauzes slikto laika apstākļu dēļ Eiropas čempionāta spēles pārcēla uz «Ruukki» centru Mārupē.  Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču par uzvaru grupā spēkojās ar austriešiem  Dopleru/Horstu. Pirmais sets bija ļoti līdzvērtīgs, bet galotnē lieliski bija latvieši uzvarot ar 22-20.

Otrajā setā aizsardzībā lieliski spēlēja Pļaviņš, tīkla tuvumā savu darbu izdarīja Točs un Latvijas duets uzvarēja pārliecinoši 21:16, visā spēlē panākums ar 2-0 un garantēta vieta astotdaļfinālā.

Aleksandrs Samoilovs / Jānis Šmēdiņš spēlē par uzvaru grupā piekāpās pērnā gada Eiropas čempioniem norvēģiem Molam/Seremam.

Bet par vietu 1/8 finālā Samoilovs/Šmēdiņš spēkojās ar beļģiem Koskelkorenu/Van Valli. Pozitīvi, emocionāli uzlādēts Latvijas duets spēlēja ļoti pārliecinoši - uzvarēti abi seti 21:18 un 21:16. Tas deva vietu 1:8 finālā.

Tīnai Graudiņai/Anastasijai Kravčenokai 1/8 finālā pretī stājās itālietes Menegati/Orsi Tota. Pirmajā setā pārsteidzoši uzvarēja itālietes 21:16. Otrajā setā latvietes nespēja spēli uzlabot. Itālijas duets turpināja spēlēt stabili un uzvarēja otro setu ar 21:13, un visu spēli ar 2-0. Līdzšinējās Eiropas čempiones līdz ar to turnīru neturpinās.

Intervija - Anastasija Kravčenoka, 2019.g. Eiropas čempione pludmales volejbolā

Eiropas čempionāts ar izslēgšanas spēlēm turpināsies sestdien un svētdien.

Komentāri

Kategorijas