Latvijas regbija čempionāts vīriešiem. "Eži/EK Sistēmas" - "Fēnikss"

Abas komandas «Eži/Sistēmas» un «Fēnikss» attiecīgi dalīja trešo – ceturto vietu. Tomēr teorētiski Eži varēja cerēt arī uz sudraba medaļām, bet tad pašiem šodien bija jāgūst graujoša uzvara un vēlāk jāsagaida «Miesnieku» zaudējums «Livonijai».

Spēles sākumā «Eži» izdarīja ātru piezemējumu, apstiprinot savas ambīcijas. Tomēr tad viņu uzbrukumi iestrēga. Tikai puslaika izskaņā «Eži» vēl divreiz ienesa meloni ieskaites laukumā, kā arī trāpīja realizācijas sitienu un panāca 17-0.

Otrajā puslaikā jau bumbu vairāk kontrolēja valmierieši. Divas reizes viņi bija tuvu piezemējumam, tomēr sekmīga nobeiguma allaž pietrūka. Tikmēr spēles beigās «Eži» atbildēja ar ātru prettriecienu, kuru «Fēnikss» regbisti pārtrauca ar rupja pārkāpuma palīdzību. Tiesneši tik un tā fiksēja tehnisko piezemējumu. Līdz ar to «Eži» izcīnīja uzvaru mačā ar 24-0.

Intervija - Mārtiņš Bokišs, «Eži/Sistēmas» regbists

Šis panākums «Ežu» regbistiem ir ar rūgtuma piegaršu, jo izredzes uz sudrabu ir izgaisušas un būs jāsamierinās ar bronzas medaļām.