Latvijas futbola Virslīga. FK «Tukums 2000» - FK «Spartaks»

Kā FK «Tukums 2000» uzņēma Jūrmalas «Spartaku» virslīgā, Matīss Timofejevs.

Tukumam sākumsastāvā tikai 2 viesspēlētāji, bet Spartakam maksimāli pieļaujamie 8. Tukumnieki tieši pret Spartaku izcīnīja savu pirmo punktu un bija apņēmīgi pret jūrmalniekiem svinēt pirmo uzvaru Virslīgā.

Pirmajās minūtēs FK «Tukums 2000» radīja vienu momentu pēc otra. Jūrmalas «Spartaku» glāba tikai vārtsarga Jevgēņija Ņerugala meistarība. Pēc sākuma šoka apgriezienus ieslēdza FK  «Spartaks» līderis serbs Nemanja Belakovičs un spēle izlīdzinājās. Jūrmalas komanda pat spēja izvirzīties vadībā. Pēc viltīgas piespēles soda laukumā mājinieks Rūdolfs Fogelis bumbu ieraidīja savos vārtos. FK  «Spartaks» turpināja dominēt un nigērietis Adams, nodemonstrējot individuālo meistarību, panāca jau 2-0 jūrmalnieku labā.

Ar atspēlēšanos Tukumam klājās grūti. Iespēja samazināt starpību bija 17 gadus vecajam Kristeram Penkevicam, bet noslēguma sitiens neizdevās. Mājinieki arī nespēja izmantot jūrmalnieku vārtsarga kļūdu....

Mača izskaņā vairākas iespējas gūt trešos vārtus spēlē bija Jūrmalas komandai, bet tās palika neizmantotas. Līdz ar to Spartakam uzvara spēlē ar 2-0.

Intervija - Kristers Penkevis, FK «Tukums 2000» pussargs

Pateicoties uzvarai Spartaks pakāpās uz 4. vietu. No trešajā vietā esošās Valmieras atpaliekot par 3 punktiem turklāt jūrmalniekiem ir spēle rezervē. Tukums tikmēr neuzlaboja situāciju un ieņem stabili pēdējo vietu.

Komentāri

Kategorijas