Latvijas čempionāta MTB maratons

Šodien Siguldas pusē kalnu riteņbraukšanā – Latvijas čempionāta MTB maratons. Laiks jauks, pat karsts, gāja visai spraigi un par to Matīss Timofejevs.

Vīriešu konkurencē jau sākumā līdera lomu uzņēmās Oskars Muižnieks kopā ar komandas biedriem no «DTG My Sport» komandas. Vienīgais, kurš viņiem sagādāja konkurenci bija ZZK braucējs Rodžers Petaks, viņš gan pieļāva taktiskas kļūdas cīnoties ar masveidīgo My Sports komandu. Siguldas trase šoreiz nebija no garākajām – 46 km, bet sarežģītu elemnetu netrūka.

Tuvojoties finišam pamatīgi atrāvušies bija Oskars Muižnieks un Arnis Pētersons, kurš nupat atgriezies kalnu riteņbraukšanas sportā. Līdz finišam viņiem pievienojās arī Lauris Puriņš. Trīs Mysport komandas biedri finišēja plecu pie pleca - par čempionu kļuva, visilgāk vadībā esošais, Oskars Muižnieks. Otrā vieta Laurim Puriņam, trešā Arnim Pētersonam.

Intervija - Oskars Muižnieks, Latvijas čempions kalnu riteņbraukšanas maratonā

Muižnieks, kurš ziemas olimpiskajās spēlēs startējis biatlonā, šobrīd pievērsies tikai MTB riteņbraukšanai un oktobrī plāno startēt Pasaules čempionātā maratona disciplīnā.

Dāmu konkurencē iztika bez intrigas - pārliecinoši labākā bija favorīte Katrīna Jaunslaviete Ķipure.

Komentāri

Kategorijas