pirmdiena, 5. decembris

Vārda dienas: Sabīne, Sarma, Klaudijs

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

No Handbola federācijas aiziet ģenerālsekretārs un izlašu direktors

Latvijas Handbola federācijā notikušas izmaiņas – no amatiem aizgājuši vairāki cilvēki, tai skaitā arī ģenerālsekretārs un izlašu direktors. Plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

Latvijas Handbola federācijas biedri jūlija vidū aizvadīja ikgadējo kopsapulci. Pēc tās drīz vien no ieņemtajiem amatiem atvadījās vairāki organizācijas pārstāvji, jo biedri nav bijuši apmierināti ar līdzšinējo federācijas vadības darbu. Amatus atstāja ģenerālsekretārs Guntis Ciematnieks un izlašu direktors Renārs Līcis. Kaut gan viņu darbības periodā Latvijas izlase sasniedza savu lielāko panākumu iekļūstot EČ finālturnīrā.

Lēmumu atstāt amatus federācijas darbinieki pieņēmuši neskatoties uz to, ka 21.g. martā norisināsies LHF vēlēšanu kongress.

Intervija - Renārs Līcis, bijušais LHF izlašu direktors

Intervija - Guntis Ciematnieks, bijušais LHF ģenerālsekretārs

Ārkārtas kopsapulcē 6. augustā par jauno ģenerālsekretāru apstiprināja HK «Celtnieks» vadītāju un līdzšinējo federācijas viceprezidentu Normundu Blomi. Ievēlēja arī divus jaunus padomes locekļus. Teju vienīgais līdzšinējās vadības pārstāvis, kurš darbu turpinās būs federācijas prezidents Mārtiņš Bičevskis.

Intervija - Mārtiņš Bičevskis, LHF prezidents

Jaunajai LHF vadībai būs vairāki izaicinājumi. Baltijas līgas aizvadīšana jaunā formātā, izlases dalība EČ kvalifikācuijā, kā arī Eiropas U-20 B divīzijas čempionāta organizēšana Rīgā, 21.g janvārī.