«Ergo Open» LČ pludmales volejbolā Daugavpilī

Vēl par vienu pašmāju sporta notikumu. Daugavpilī nule kā ir noslēdzies Latvijas čempionāta 4.posms pludmales volejbolā. Sieviešu konkurencē triumfēja Eiropas čempiones Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Turnīra neapšaubāmās favorītes Graudiņa un Kravčenoka līdz finālam nesastapās ar spēcīgu pretestību. Cīņā par zelta medaļām mūsu meitenēm pretī stājās lietuvietes Ieva Dumbauskaite un Gerda Grudzinskaite. Pirmajā setā līdz rezultātam 9:9 bija līdzīga cīņa, bet tad dažu punktu vadību ieguva Graudiņa/Kravčenoka, setu noslēdzot savā labā ar 21:18. Otrajā setā galvenokārt vadībā bija mūsu volejbolistes, tomēr lietuvietes vairākkārt spēja panākt neizšķirtu 14:14, arī 17:17. Izšķirošajos brīžos pārliecinošāk nospēlēja Latvijas volejbolistes, kuras arī otrajā setā triumfēja ar 21:18. Trešo vietu izcīnīja vēl viens Latvijas duets Varvara Brailko/Anete Namiķe.

Intervija  – Anastasija Kravčenoka, sacensību uzvarētāja

Vīriešu turnīrā triumfēja lietuvieši Audrius Knašs un Patriks Stankevičs, kuri finālā ar 21:16 un 22:20 apspēlēja Latvijas duetu Mihailu Samoilovu un Aleksandru Soloveju. Bronzas medaļas tika Mārtiņam Pļaviņam un Matīsam Gabduļļinam, kuri cīņā par 3.vietu pieveica Ardi Bedrīti un Arni Reliņu. Pļaviņa ierastais partneris Edgars Točs šo posmu izlaida, jo ir iestūrējis laulības ostā.

Komentāri

Kategorijas