Ķegumā «Zelta Zirgs» mototrasē norsināsies PČ posms motokrosā

Jau šajā nedēļas nogalē Ķegumā «Zelta Zirgs» mototrasē norsināsies pirmais no trijiem Pasaules čempionāta posmiem Latvijā. Par niansēm sacensību organizēšanā un dalībnieku sastāvu stāsta Matīss Timofejevs.

Ķegumā «Zelta Zirga» trasē pamatīga rosība – jāpadara pēdējie darbi, lai sestdien un svētdien te varētu norisināties Pasaules čempionāts motokrosā. Daļa komandu jau ieradušās, daļa veļ turpina ierasties.

Šī mototrase nedēļas laikā uzņems trīs MXGP posmus pēc kārtas, tas tāpēc, ka atceltas sacensības Somijā, Krievijā un....

Intervija - Kristers Serģis, MXGP Latvijas posmu organizators

Izglītības ministrijai izdevies panākt to, ka no tā sauktajām «nedrošajām» valstīm ieceļojušajiem sportistiem nebūs jāatrodas 14 dienu pašizolācijā. Tomēr viņiem sākotnēji būs atvēlēta atsevišķa vieta braucēju zonā.

Intervija - Kristers Serģis, MXGP Latvijas posmu organizators

Posmus Ķegumā varēs apmeklēt trīs tūkstoši skatītāju, protams ievērojot 2 metru distanci. Plašajā trases teriotrijā to būs vienkārši izdarīt.

Ķegumā startēs visi labākie braucēji izņemot paulu Jonasu, kurš treniņā piedzīvoja kritienu, kurš izrādījās smagāks nekā sākumā varēja šķist.

Intervija - Pauls Jonass, «Husquarna MXGP» motokrosa braucējs

Prestižākajā MXGP klasē Latviju pārstāvēs Kārlis Sabulis un Matīss Karro. Kārlim tā būs debija MXGP klasē, bet Matīsam atgriešanās. Pērn viņš piedalījās divos MXGP posmos, bet nu prioritātes dzīvē ir mainījušās.

Eiropas čempionāta 250 kubikcentimetru un Open klasēs startēs vēl 7 Latvijas braucēji. Pirmo reizi starta barjera kritīs šo sestdien un svētdien, bet 11. un 12. kā arī 15.un 16. augustā Zelta Zirga moto trasē norisināsies vēl divi Pasaules un Eiropas čempionātu posmi.