Latvijas - Igaunijas Kausa izcīņa tenisā

Latvijas un Igaunijas tenisa zvaigžņu sacensības Tallinā radīja pietiekami lielu ažiotāžu – jau vakar bija skaidrs, ka ierobežotais daudzums biļešu izpārdots. Dienas pirmajā spēlē mūsu jaunais talants Kārlis Ozoliņš igauņiem lika palikt uz pauzes – 18 gadus vecais latvietis neatstāja nekādas cerība pieredzējušajam Vladimiram Ivanovam – 6:1, 6:3!

Intervija - Kārlis Ozoliņš, Latvijas izlases tenisists

Pavisam bēdīgi klājās Latvijas gada sportistei Anastasijai Sevastovai – cīņā pret igauņu labāko spēlētāju Aneti Kontaveitu Nastja spēja izcīnīt uzvaru vien trijos geimos spēlē piekāpjoties 1:6, 2:6!

Intervija - Anastasija Sevastova, Latvijas izlases tenisiste

Rīta sesijas pēdējā cīņā Ernests Gulbis un Ozoliņš igauņus pieveica divos setos, bet arī te neiztika bez problēmām. Pēc taibreikā uzvarēta pirmā seta, otrajā mūsējie bija 4:0 vadībā, bet igauņi rezultātu izlīdzināja – vairāk vaļību latvieši nepieļāva uzvarot otro setu 6:4.

Vadību kopējā ieskaitē Latvija gan uzreiz pazaudēja – Aļona Ostapenko savā vienspēlē nespēja tikt galā ar pieredzējušo Kaju Kanepi. Aļonai spēles sākumā vairākas breikbumbas, bet daudzu strīdīgu tiesnešu lēmumu dēļ salauzt Kanepi servi neizdevās. Pirmais sets 3 pret 6. Otrajā setā līdzīga cīņa, taču savu izdevību izmantoja igauniete – 4 pret 6.