Latvijas futbola Virslīga. FK "Jelgava" - FK "Tukums 2000/TSS"

Latvijas futbola virslīgā par vienīgajiem līderiem kļuvuši Riga futbolisti, kuri vakar vakarā viesos ar 1:0 pieveica Valmieru. Šodien Spartaks ar 2:0 uzvarēja Mettu, bet Liepājas un Daugavpils komandu spēlē pēc pirmā puslaika rezultāts ir 1:0 Daugavpils labā. Vēl par vienu spēli stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Jelgavā vietējais klubs uzņēma virslīgas jaunpienācējus un autsaiderus «Tukums 2000» futbolistus. Cīņas pirmais puslaiks izvērtās pieticīgs –abas vienības vairāk rūpējās par savu vārtu aizsardzību, tāpēc uzbrukumu aktivitāšu bija ļoti maz. Vienlaikus neliels teritoriāls pārsvars piederēja jelgavniekiem. Saasinājumā notika pēc pārtraukuma. Kādā no mājinieku uzbrukumiem ukraiņu leģionārs Jurijs Zaharkivs izmēģināja laimi ar tālsitienu, un pēc rikošeta bumba atrada ceļu tukumnieku vārtos. Pavisam drīz aktivizējās viesi un biežāk ciemojās pie jelgavnieku vārtiem. Tomēr tad kādā no mājinieku uzbrukumiem tukumnieki nogulēja aizsardzībā jau minēto Zaharkivu un rezultāts kļuva 2-0. Tūlīt pat arī «Tukuma» futbolistiem izdevās raidīt bumbu zemgaliešu vārtos, taču aizmugures stāvokļa dēļ vārtu guvums netika fiksēts. Spēles beigās gan kļūdījās jelgavnieku vārtsargs Vladislavs Kurakins un «Tukuma» nigērietis Olobanjo Aleksanders Ogunji vienus vārtus atguva. Vairāk kaut kam pietrūka laika, un Jelgavas klubs guva minimālu uzvaru ar 2-1.

Intervija - Ivo Minkevičs, FK «Jelgava» aizsargs

Ar šo panākumu jelgavnieki pārtrauca trīs zaudējumu sēriju un ar 9 punktiem vismaz epizodiski pacēlās uz septīto vietu.