otrdiena, 16. augusts

Vārda dienas: Astrīda, Astra

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

LČ 3.posmā pludmales volejbolā uzvaru izcīna Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs

Saulkrastos vakar vēlu vakarā noslēdzās Latvijas čempionāta 3.posms pludmales volejbolā. Lielajā finālā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs divos setos pieveica pirmo divu posmu uzvarētājus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Pirmajā setā lielākoties nelielā vadībā atradās Pļaviņš un Točs, kuri seta vidū tika pie divu punktu pārsvara (10:8), bet otrajā pusē to arī palielināja līdz trim punktiem (15:12).  Turpinājumā vairākkārt nepārliecinoši aizsardzībā nospēlēja Šmēdiņš un sets noslēdzās ar Šmēdiņa sitienu autā pirmajā no trim setbumbām – 21:17 Pļaviņa/Toča labā. Arī otrajā setā iniciatīva piederēja Mārtiņam un Edgaram, kuri seta vidū ieguva 4 punktu vadību. Samoilovs ar Šmēdiņu drīz vien spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr izšķirošajos brīžos pārliecinošāk nospēlēja Pļaviņš un Točs, kuri tāpat kā pirmajā setā bija pārāki ar 21:17 un visā spēlē uzvarēja ar 2:0.

Intervija  – Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs, sacensību uzvarētāji

Cīņā par 3.vietu Aleksandrs Solovejs un Mihails Samoilovs trīs setu cīņā tika galā ar igauņiem Korotkovu un Lehmusu – 18:21, 21:19 un 15:9.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]