Latvijas atklātā čempionāta 1.posms mototriālā

Siguldas pusē šodien sākas Latvijas čempionāts mototriālā – šodien pirmais sezonas posms. Reizēm sarežģītos apstākļos, lietū - par notikumiem Siguldas apkaimē Normunds Melderis.

Siguldas pusē ap Lorupes gravu šodien aizvadīts Latvijas atklātā čempionāta 1.posms mototriālā. 8 klasēs kopā uz starta stājās turpat 70 dalībnieku, viņu vidū arī vairāki Igaunijas triālisti. Spēcīgākās A, C un D klases sportistiem bija trīs reiz jāpieveic 9 posmu pārbaudījumi, kurus bez reljefa grūtībām papildināja arī lietus, kas trasi padarīja vēl sarežģītāk izbraucamu. Meistarīgākajā A grupā jau pēc pirmā no apļiem vadībā izvirzījās Kristers Einass. Viņš arī sekmīgāk par citiem konkurentiem veica arī otro un trešo sacensību apli un kļuva par sacensību uzvarētāju ar 59 soda punktiem. Saistoša izvērtās cīņa par otro vietu. Beigu beigās tā tika Kasparam Vērniekam, kura kontā 73 punkti. Bet trešo vietu A grupā izcīnīja Niks Alksnis. C klasē šoreiz uzvarētāja tituls aizceļoja uz Igauniju, ko ieguva Tarmo Pavels. Savukārt D klasē jau sākumā iegūstot vadību un to nosargājot līdz pat finišam, nepārspēts palika Kaspars Kuļikovskis. Latvijas atklātā čempionāta otrais un trešais posms notiks augusta sākumā Grobiņas pusē.